MOTOREX ECOSYNT HEES

ECOSYNT HEES 46 je vhodný pro všechny hydraulické systémy sněhových úprav, stavebních, lesnických a zemědělských strojů, kde jsou vyžadovány rychle biologicky odbouratelné hydraulické oleje, jako jsou.B. ve štěrkovnách, na stavbách a vodách, podzemní těžbě, lesnických a zemědělských podnicích, elektrárnách atd.

 

Rychle biologicky odbouratelný, plně syntetický hydraulický olej.

Možnost 3 až 5 násobné delší životnosti. 

MOTOREX ECOWORK HEES

 

 

 

MOTOREX ECOWORK HEES je rychle biologicky odbouratelný hydraulický olej bez obsahu zinku na bázi nenasycených esterů. Aditiva bez obsahu zinku byla vybrána pro optimální účinnost, takže produkt nabízí extrémně spolehlivé mazání v širokém teplotním rozsahu a po celou dobu používání.

                     PANOLIN HLP SYNTH PANOLIN HLP SYNTH Plně syntetický, vysoce výkonný a bezzinkový EAL pro hydraulické systémy. Na bázi nasycených syntetických esterů. Umožňuje mnohem delší intervaly výměny oleje, "plnění po celou dobu životnosti", žádné usazeniny.
Aplikace: Hydraulický olej pro většinu hydraulických systémů při zemních pracích, bagrování, námořních, pobřežních, lesnických, průmyslových i vodních elektrárnách.